Konzultace
  • Ať už je vaším cílem mít zdravé spermie, uložit si je pro budoucí využití či v dohledné době počít dítě, je dobré postup konzultovat se specialistou.
  • Naši odborníci na prevenci, výživu a reprodukční medicínu vám pomohou zorientovat se v dané problematice a zvolit nejlepší postup.
  • Cena vstupní konzultace je 1 500 Kč.
  • Rádi s vámi projdeme i výsledky spermiogramu, které jste obdrželi od jiného zdravotnického zařízení, či postup ještě před samotným vyšetřením.
  • Naše péče je komplexní a věnujeme se i dalším oblastem medicíny, jako je imunologie, genetika či pohlavní choroby.

V rámci Medicínského centra Praha poskytujeme komplexní lékařské a konzultační služby.

Vyberte si svého odborníka podle oblasti vašich potíží. Proklikem budete přesměrováni na rezervační systém Medicínského centra Praha, ve kterém provedete objednání dle zvolené specializace na konkrétní termín.

Pokud jste novým klientem Medicínského centra Praha, je nutné absolvovat u daného odborníka vstupní konzultaci. Kromě výsledků se prochází i osobní a rodinná anamnéza a návyky, čímž je možné upřesnit diagnózu či nejvhodnější postup. 

MUDr. Barbora Grillová
Infekční a pohlavní choroby a jejich diskrétní léčba
MUDr. Barbora Grillová působí v rámci Medicínského centra Praha jako specialistka na venerologii a infekční onemocnění. Právě pohlavní choroby mohou mít zásadní vliv na schopnost reprodukce a kvalitu spermií.
MUDr. Radek Klubal
Imunologická onemocnění, jejich léčba a genetika
Přední český odborník v oblasti dermatovenerologie, imunologie, a infekčního lékařství. Je garantem projektu Zdravá spermie.
Mgr. Kateřina Vokounová
Výživové poradenství, prevence, zvýšení kvality spermií s ohledem na životní styl
S ohledem na rozbor výsledků spermiogramu vám Mgr. Kateřina Vokounová doporučí vhodné doplňky stravy a úpravu životosprávy.
MUDr. Silvie Růžičková
Konzultace výsledků vyšetření a možných příčin neplodnosti, prevence, genetika
Ve své více než 20tileté praxi klinického genetika se věnuje m.j. prenatální diagnostice, onkogenetice a reprodukční medicíně (péče o neplodné páry, dárcovství vajíček (oocytů) a spermií, poruchy a léčba mužské neplodnosti).

Máte otázky? Ptejte se!

Kontaktní informace